Privatumo politika

Sąlygos

Prekių pristatymas ir grąžinimas

* Prekės bus pristatomos po apmokėjimo i jūsų pasirinktą vietą 1-3 dienų eigoje.
* Prekes galima grąžinti, jeigu jos yra fiziškai pažeistos, atsiunčiant nuotrauką, po pristatymo, nepraėjus daugiau kaip 2 valandoms. Norint grąžinti prekes, transportavimą apmoka klientas.

Užsakymas

Elektrinėje parduotuvėje susiraskite patinkančią prekę ar prekes. Spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką "Į krepšelį". Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę pasirinkta prekė liks "Prekių krepšelio" atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su kitomis pasirinktomis prekėmis.

* Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje apatineje pusėje esantį užrašą „pirkinių krepšys“ (matomas tik esant „žūklės reikmenys“ skiltyje). Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba sumažinti).

* Tada įveskite i tuščią laukelį savo el., pašto adresą ir spauskite mygtuką "Apmokėti".

* Iveskite i tuščius laukelius jūsų prašomos informacijos tam, kad būtų aišku kur siųsti jūsų užsakytas prekes. Spaudžiate „Testi“.

* Rinkitės jums tinkamą pristatymo būdą. Naudojame tik paštomatus, dėl greitesnio prekių pristatymo laiko ir patogumo.

* Pasirinkite jums patogesnį apmokėjimo būdą. Spauskite „ Pereiti prie atsiskaitymo“.

* Viskas, užsakymas išsiųstas. Susisieksime su jumis dėl apmokėjimo ir pristatymo patikslinimo artimiausiu metu.Privatumo politika

Bendra informacija

LTVN.lt gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

LTVN.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus - pristati užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus (pvz. paysera). Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

LTVN.lt elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. LTVN.lt visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

LTVN.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.